View Single Post
Staro 11.02.2015., 01:35   #1127
ludiboris
digi-media.org
Moj komp
 
ludiboris's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ČK
Postovi: 233
Citiraj:
Autor imart Pregled postova
Probaj prvo factory reset. To ce ti izbrisat sve podatke s moba pa prije kopiraj sta ti treba. Ak to ne pomogne morat ces ga furat u servis.. Kod lg-ja se ne reflasha os samo tako, treba otkljucati bootloader itd..

Nažalost,ne mogu ni factory reset,ni uci u emergency mode.
A radi tog boot loopa je i usb beskoristan.
Znaci ne mogu nista napraviti unutar moba,preko usb-a a niti sa tim prečicama poput factory (hard) reseta.

Dvije stvari koje su mi jako cudne:

Prva stvar koja mi je jako jako čudna: Mislim da nema smisla postati sliku,uglavnom kad god idem raditi factory reset (samo onda),kad mi uđe u android,lijevo dolje mi u transparentnom pravokutniku slovima piše ovo:

Suprised

I to stoji samo prvi put kad uđe u android.Zatim opet uđe u boot loop,i kad iz toga ponovno ude u android,ta oznaka Suprised nestane.

WTF ?



A druga stvar:

Ovo isprobavam rijesiti vec vise od mjesec dana,a jedan period sam mogao lunjati po android sustavu cak bih reko oko 10 - 20 minuta,i to je bilo tako u 2 ili 3 navrata.
Sad mi nakon par sekundi uđe u boot.A onda kad sam mogao biti tih nekoliko minuta u androidu,probao sam reset iznutra,i kad god se mob trebao restartati radi te radnje koju sam radio,opet je bio onaj fucking notification sa slike.Brijem da se u znacenju tok znaka krije svo riješenje ovog problema.




edit - i još jedna stvar:

Kad je mob upaljen,i uštekan punjačem u struju da se puni -> on se ne puni.
Kad je ugašen,puni se normalno.

još jedan WTF ???

Prije svega sam probao pronaci sto znaci onaj notification gore sa slike.Ma koliko god trazio ili pitao na nekim forumima,nitko ništa ne odgovara.
Nije vrag da barem netko ne zna znacenje onog notificationa.Jer barem bi znao na cemu sam.
Sto se tice odnošenja na servis,to bi ostavio za bas zadnju soluciju,pošto mi je istekla gara pred godinu dana.

Zadnje izmijenjeno od: ludiboris. 11.02.2015. u 01:52.
ludiboris je offline   Reply With Quote