View Single Post
Staro 22.01.2019., 00:13   #464
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova
DDU pa izbrisi drajver ,pa onda sa ccleanerom ocisti registry(i da istakaj net da ti ne povuce u meduvremenu najnovije drajver)i restart ,pa onda instaliraj starije (pa kad kasnije ako ide sa starima novije drajvere) je bogami cudno je to oce u igrama i priko browsera a nece media player wtf.
Druga opcija ti je da napravis malu particiju instaliras win10 na nju ,drajvere najnovije pa vidis kako se ponasa.
Trece opcija pribaci u neki drugi komp graficku i probas sa novijim i starijim drajverima

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tnx, probao sam i s DDU nakon sto sam isprobao s AMD Cleanup Utility i stavio starije drivere, ali nista nije pomoglo.

Komp je nakon toga cijeli dan vrtio OCCT (svaki test sam isprobao po par sati) i Prime95, no sve vrti bez greske te su temperature doslovno idealne.
Sam komp nema nikakve prasine i sl. pa da ima nekih problema oko toga.
CPU kao i GPU je na stock postavkama. PSU radi ok, 12v i 5v railovi rade ok.
Pregledao S.M.A.R.T. od sva tri harda, pogledao u HDTune Pro sve detaljno i nema problema.
Isto tako probao i sfc /scannow i sve je ok. Pogledao u Event Viewer, no nema nista sto bi bilo zabrinjavajuce.

Danas kada se to dogodilo odmah sam cisto zbog probe probao otvoriti i npr. YouTube, ali on radi ok.
VLC npr. isto danas nije radio, samo je vrtio zvuk iz filma, a MPC-HC bi odmah na pocetku stao i nije davao znakove zivota.
Nakon restarta bi sve bilo ok, a i sve proradi ako u Device Manageru idem na GPU i opciju "Disable device". Cudno, disejblam tamo GPU i odmah sve proradi, opet ga enejblam i sve radi kao i prije.

Malo je sada kasno, ali ipak idem prvo probati restartati Windowse jer mi se cini da je sve pocelo nakon zadnjeg updatea, a mozda je samo slucajnost pa sam to s time povezao.

Ako je do hardwarea, nemam pojma do cega bi bio problem posto se to ne desava stalno, a i niti jedna aplikacija kao sto je npr. OCCT ne pokazuje neke greske.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote