View Single Post
Staro 07.10.2022., 20:56   #9558
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor ansha Pregled postova
Nema se tu sta birat, AX 1600i je najbolje dostupno napajanje, Seasonic mu nije konkurencija po niti jednom parametru...
Baš sam malo čitao recenzije i testiranja od novog TX seasonicovog 1600w napajanja i bome se stvarno seasonic srozao. Imam u jednoj konfi Prime-a Titanium prvi onaj model i super mi radi nemam nikakvih problema, bio OC-an PC il ne. Mislim čak da je prve radio baš Seasonic, a ove nove TX mislim da im je OEM Flextronics. Makar je i Flextronics AXi isto radio. No Corsair ima Johhny-a koji je onak bog za napajanja, par puta sam čak i pričao s njim na njegovom tadašnjem forumu, diskutirali smo o HXi napajanjima u usporedbi sa RM-om. Kolko sam vidio tj. zguglao testiranja od AXi napajanja baš su brutalno dobra, čak iznenađujuće dobra u odnosu na seasonic, jednostavno nisam navikao da je tolika razlika u nekim testovima jer mi je seasonic uvijek bio broj 1 u napajanjima. Jedina zamjerka na AXi napajanjima su zbijeni priključci za konektore na napajanju. Ostalo kolko vidim je sve odlično napravljeno i izunutra izgleda baš jebenica.

Citiraj:
Autor Bub0 Pregled postova
Ja bi prije vjerovao Seasonic platformi nego Corsairu, ali opet sam to ja. Daleko bolji savjet je da uzme ono koje ima dulju garanciju, tako sam barem ja do sada kupovao napajanja.
I ja sam isto tako uvijek preferirao seasonic, makar sam imao i Corsair-a napajanja prije (ove bolje modele RM, HXi...) i nisam ni s njima imao nikad problema. No di god gledam testove novih TX i novih AXi napajanja u usporedbi AXi vode doslovno u svim testovima i to u nekima su baš dosta bolji.


Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Što će ti toliko?
Za razna glupiranja

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 07.10.2022. u 21:55.
Thermaltake je offline   Reply With Quote