View Single Post
Staro 27.03.2024., 21:07   #7
gamer
dark seraphim
Moj komp
 
gamer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Auu, ubit će te papirologija. Moraš od kineza dobiti sve certifikate i papire da su im dijelovi sukladni s EU zahtjevima.
Tu obično sve stane... ovisi koliko su kinezi ozbiljni, ali komunikacija s njima i objašnjavanje što trebaš traje i traje.

Napravit će oni proizvod kakav želiš, ali ne shvaćaju EU birokraciju.

S druge strane, s obzirom na količinu prometnih nesreća u koje su uključene te električne igračke...mislim da je samo pitanje vremena kad će se početi uvoditi model kao ovdje u UK, gdje će sve to postati ilegalno za prometovanje.

Rideshare servisi ih imaju registrirane i osigurane, a privatni su ilegalni i policija zaustavlja, kažnjava i plijeni.

Dosta riskantan biznis za pokretanje.
Uh stari, vrlo vrijedne informacije. Mnogo ti hvala!

Što se tiče Kineza sve znam, imao sam prilike surađivati s njima. I čak se ne bi skroz složio da će oni napraviti, hoće, ali samo ako imaš dole svog odvjetnika i svog Kineza koji ih maltretira. Inače naprave ofrlje i izvlače se na jezik ili da nisi napisao u specifikaciji. Imaju jako dobar sistem ubiranja novaca, samo dodaješ troškove na troškove i na kraju se više isplati proizvoditi ovdje. Da spomenem da nisu niti jeftini više.

Ok, recimo da se maknem od romobila.
BUGGIES? Za djecu pa za odrasle? Oni ionako nisu za cestu.
Naravno, HR i istok zanemarite za tržište.
__________________

gamer je offline   Reply With Quote