View Single Post
Staro 09.01.2008., 22:28   #28
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Na ovom forumu sam dvije godine registrirani korisnik. Odma na početku sam ispitivao za ilegalne sadržaje i dobio bann. Više nikada nisam, jer sam pročitao pravila. Prema broju mojih postova se može zaključiti da ne pišem baš previše, što je točno, jer više čitam i obožavam ovaj forum. Na njemu sam jedino aktivan i to dvije godine..... .. Znam tko ima kakav avatar, znam tko zna znanje , znam tko voli pomoći, jednostavno sam dobio dojam o određenim osobama.

Iznenađen sam koliko se ovaj forum promijenio otkad sam se registrirao. Jedna od stvari koja me živcira je glupo imenovanje tema, ono stila "Može li mi tko pomoći", "Kako da clockam", "Dal da uzmem 8800gt", "Dal je bolji Ati il nVidia"..itd, znate na što mislim
A ono što mi je najgore, a što smeta i ostalima je bahatost!!!! i vrijeđanje drugih članova!!!!! Bila je nedavno tema o 8800gt sa 256mb u kojoj su se vrijeđali članovi sa 1000+ postova što je nedopustivo. Budite primjer novim korisnicima. Neki novi korisnici znaju imati i po 20+ godina, što bi trebalo značiti davno izlaženje iz puberteta, kod njih je razočaravajuće takvo ponašanje. Ali i oni kojima tek dlake rastu na jajcima, se trebaju smiriti, i poštovati druge članove makar on bio mlađi, a kamoli stariji.... ..


EDIT: Ovo sa 20+ godina se odnosi i na RisingPowera jer kod njega piše da je student.. Prema mojoj vlastitoj procjeni, očekujem njegov post na moj račun u sljedećih pola sata. Osim ako ne shvati da moj post nije vrijeđanje nego ukazivanje na neke činjenice.
John Creasy je offline   Reply With Quote