View Single Post
Staro 18.12.2011., 15:11   #453
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
da unaprijed kazem da nisam fan dinama, mamica i hr nogometa (tj klubova) opcenito

odgledao sam sad Nedjeljom u 2 sa mamicem (bas da vidim kako ce se postaviti prema njemu)

stankovic doista je obican (mucki) provokator
novinari danas misle da se emisije vrte oko njih, pogotovo na zapadu (pa stoga i nazivaju emisije po sebi ili pokusavaju cijelo vrijeme biti u fokusu, misleci da su oni bit emisije a ne sami gosti, prekidajuci goste)

stankovic je cijelo vrijeme pokusavao izvuci najgore iz mamica i bio je pristran sa pitanjima postavljajuci samo ona koja mu novinari (i BBB) postavljaju svakom prilikom
tj samo ona koja se ticu optuzbi na racun mamica
i sto je najgore ne da covjeku da odgovori u potpunosti na ta pitanja a mamic se doista trudio korektno (za njegove prilike) odgovoriti na ta pitanja

objektivnost je davno nestala iz hrvatskog novinarstva zajedno sa istrazivackim novinarstvom (cast iznimakama kojih se moze nabrojati na prste jedne ruke)

bio sam indiferentan prema mamicu prije ove emisije (naravno prateci njegove ispade koje je bilo nemoguce izbjeci, kao sto je svlacenje na aerodromu), ali nakon ove emisije mogu reci da je ispao korektniji od stankovica i BBB i bilo koga drugoga i da bi radje bio na njegovoj strani nego na strani novinara koji idu na senzacije i strani BBB koji se 95% (kao i svaka navijacka nogometna skupina) stastoji od debila koji misle da su pobrali svu pamet svijeta.

covjek je imao svoj stav (po meni razumljiv) sto se tice malesa i njegovog dogovora sa uskokom, ali mu je aco stalno trpao da je to nezakonito (takav stav) i da je males prokleti heroj na kojeg je obitelj ponosna - fino mu je mamic vratio na to kao i na situaciju sa eduardom, gdje da nije bilo mamica, eduardo bi danas spavao na ulici i samo u snovima bi igrao za arsenal, zaradjivao masne pare i imao prelijepu zenu hrvaticu.
Ordem je offline   Reply With Quote