View Single Post
Staro 23.01.2019., 10:59   #15
tun3
Premium
Moj komp
 
tun3's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2018
Lokacija: Matulji
Postovi: 343
Evo ja mogu dati friško negativno iskustvo...

Naručio preko UZI Shopa nosač monitora, nosač je predan na dostavu u ponedjeljak, te je na skladište u Dražice (za riječko područje) stigao jučer ujutro. U skladu s time dobio sam SMS sa obavijesti da mi paket stiže tokom istog dana (22.1.). Paket naravno nije stigao (kažem naravno jer sam naučio s HPom da dostava do xy sati, koju platiš ekstra, ne znači ama baš ništa, pa mi dogovoreno vrijeme dostave s bilo kim ne znači puno), na trackingu piše da je još na Dražicama, pa zovem službu za korisnike. Na automatu koji prvo provjeri status pošiljke mi kaže da je datum dostave promijenjen u dogovoru s primateljem, a mene apsolutno nitko nije kontaktirao. Javi se agent, pitam što je s paketom i s kim su to oni točno dogovorili promjenu datuma, na što mi on kaže da je to automatski kod kad ne stignu dati pošiljku dostavljaču, da nisu eto stigli ni danas pa da će dostava biti sutra tokom dana. Nitko da bi obavijestio o promjeni datuma, a kad na trackingu želim pogledati gdje je paket prebaci me na stranicu na litvanskom jeziku, barem je tako Google Translate prepoznao ono što sam prevodio.

Ovo je moje prvo iskustvo s njima, ali *ebem ti takvu brzu dostavu di paket 20ak km mora "putovat" preko 48 sati... a tracking na litvanskom je samo šećer na kraju...

A mislio sam da je OE banana...
tun3 je offline   Reply With Quote