View Single Post
Staro 14.07.2020., 11:53   #41
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
Ček malo, pa jesi ti pokrenul ovu temu i sad je šok i vjeverica kad ja velim da je sve već odavno svima dostupno, a i sam si u ovom postu na Google primjeru zapravo došel do sličnog zaključka.

Kaj stvarno misliš da kad NSA i ekipa od nekog zatraži pristup, ako ga već nemaju osiguran na drugi ili treći način - da se odmah svaki Mark Zuckerberg diže na zadnje noge i kreće s parolama po ulici.

Taj je skupa s prijateljima odavno osigural pristup svojoj infrastrukturi svima koji trebaju, a i voljni su platiti i kasnije malo zažmiriti, ako bude trebalo.
i ovo pričaš na temelju svog bogatog agencijskog iskustva ili poznanstva Zuckerberga ili?

ja nisam pokrenuo temu na temelju neke teorije zavjere ili svojih "e mislim da intel ima skriveni od u čipovima" već na temelju istraživačkog članka i potvrđene informacije da stvarno takvo što postoji te nisam ulazio u ŠBBKBB insinuacije već samo spajam 2 i 2 oliti:
step 1: backdoor postoji (Intel), svi oni skupljaju sve (Snowden), tehnologija može primiti (Google)
step 2: ???
step 3: PROFIT!
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
telefunken je offline   Reply With Quote