View Single Post
Staro 26.07.2021., 12:01   #128
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,809
Novi problem sa strujom u ovom sugavom stanu -.-

Ujutro sve bilo ok, problem se pojavio popodne iz cista mira i trajao je cijeli dan. Danas se vise ne ponavlja i to mi je sve skupa bizarno.

Imam plinski stednjak, 4 ringle (4 odvojene kontrole na ploci). Tri ringle/kontrole rade ok, stisnem kontrolu, iskra radi, nema problema. Ali ta jedna kontrola cim udari iskru iskopca mi osigurac. Inace koju god kontrolu na stednjaku koristio, iskru bacaju sve 4 ringle, ali se pali samo ona kojoj dolazi plin, logicno. Pretpostavljam da problem nije u iskri na ringli nego negdje oko te cetvrte kontrole jer cim je stisnem iskoci osigurac. Pecnica normalno radi.

Ovo je slika, iskopca mi treci s lijeva u gornjem redu (ignorirajte strelicu prema limitatoru, stara je slika)
https://i.imgur.com/bMioNgp.jpg

Sta bi to bilo? Zasto se danas to vise ne dogadja a jucer mi je u raznim pokusajima redovito iskakalo (gasio trosila po stanu itd)? Znam samo da se nije nista dogodilo, nije se prosipala voda po kontrolama, nista neobicno. Skuhao kavu ujutro, htio je skuhati i popodne pa pocela sranja.


Jos uvijek cekam gazdu da mi posalje elektricara i daj boze upgrejda limitator (post 63) pa bi mu odmah i ovo prijavio jer mi je pun k struje u ovom stanu.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote