Tema: E Cigarete
View Single Post
Staro 26.05.2013., 08:15   #204
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Slušam malo da se opet planira nekakvo ogromno poskupljenje za duhanske proizvode, i odlučio sam, ili ću morati prestati pušiti, ili ću prijeći na elektroniku. E sad, pošto sam totalni newbie u polju e-cigareta, trebam vašu pomoć. Nađoh ovu stranicu http://ecigarete.hr/?wpsc_product_category=e-cigarete i gledam te start komplete ali neznam na što bih se odlučio, stoga vas molim da mi vi preporučite nešto obzirom na moje trenutne navike koje su slijedeće.
Imam 36 godina, aktivan pušač sam nekih 20. Pušio sam plavi walter oko 1,5 kutiju do prije 3 godine, a nakon toga sam prešao na duhan. Prvo Golden Virginia, no ona mi je postala preskupa, pa sam prešao na svijetlo plavi Drum. Vrećica mi traje u prosjeku 3 dana, ako je kakva pijanka putem, onda i puno kraće.
Što bi mi mogli preporučiti da si kupim, po mogućnosti iz HR shopova koji dozvoljavaju plaćanje pošiljke pouzećem. Lova nije nekakav prevelik faktor, ali ipak, zadržao bih se unutar nekakvih 500kn za početni set. Pošto ne planiram puno šarati, uzeo bih nešto što će trajati i što nije lomljivo poput kineskog porculana.
Izgled same cigarete mi je nebitan, iako mi se recimo sviđa ova što izgleda kao klasična cigareta )
__________________
D-I-A-B-L-O je offline   Reply With Quote