Tema: Automobili
View Single Post
Staro 07.07.2023., 16:02   #67855
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,551
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Dvije ogrebotine su koštale 3000€… u ovlaštenom servisu? Meni su lupili isto takvu cifru kad mi je netko zviznuo službeni na parkingu i izgrebao i udubio zadnji branik. Ovdje kasko ne postoji pa sam morao naći rješenje.

Naletio na nekakvu franšizu koja ti dođe kombijem doma i riješi to u par sati za Ł150.
https://www.chipsaway.co.uk/services/chipsaway-prices/

Ne vjerujem da nešto slično ne postoji i u DE.
Dok nisu dijelovi tipa LED ili Matrix svjetla, grdi problem s motorom, šteta od tuče ili nekakav drugi ultra skupi problem, ne znam koliko se dugoročno isplati.

Frend plaćao godinama kasko, u 10 godina uspio jedva 70000 km napraviti. Nije ni stigao oštetiti auto, ali ga nije briga, ima se može se i njegove što ako brige su riješene kaskom. Super. Kome paše, naprijed

Da, u ovlastenom je bilo. Vjerojatno sam mogao i za manje napraviti, ali kako je islo preko osiguranja, nije me bilo briga.
Ali tako jeftino kao taj tvoj mobilni servis ovamo nema sigurno. Nedavno su mi trazili 400€ da mi ofarbaju prednji blatobran na Intruderu koji je bio zagreban. Uzeo kit, spric-kit i spricu za kompresor, brusni papir i 1dl originalnog laka te 1dl dvokomponentnog bezbojnog i sam sve uradio u garazi za jedno popodne za 100€ materijala.
Nasi takve stvari rade kad su dole na godisnjem upravo jer je tako skupo. Meni se neda radi toga kvariti godisnji i biti 5 dana bez auta.
WraGG je offline   Reply With Quote