Tema: Automobili
View Single Post
Staro 27.09.2022., 19:51   #63423
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor medo Pregled postova
Neki dan se vozim u lijevoj traci iza plave Tesle na Slavonskoj u ZGu prema istoku. Auto naglo koči, drži puno prevelik razmak... a meni je to sve nešto sumnjivo.

Desna traka se oslobodi i ja se ubacim u desnu paralelno s Teslom i imam kaj vidjeti: lik tipka na mobitel s obje ruke i uopće ne gleda cestu! Uživio se u tipkanje kao da mu život ovisi o tome, kao da energično piše neki hate mail, a auto sam vozi. Vozio sam tako paralelno s njim da uopće nije pogledao cestu niti jednom. Vjerojatno nije znao niti gdje je.

I naravno, svi ga obilaze po unutarnjoj i ubacuju mu se ispred, a Tesla naglo koči Ali lik ne diže glavu s mobitela....
Tesla bar ima te mogućnosti
Vrata Jadrana iz pravca Opatije prema Rijeci, preteknem VW Up jer je čudnjikavo vozio. Lik je čitao knjigu za volanom. I to ima već godinu-dvije dana.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je online   Reply With Quote