Tema: Revolut
View Single Post
Staro 15.09.2021., 12:46   #2105
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
A što fali HPB-u, zar nemaš mobilni banking i jel plaćaš naknadu za vođenje računa?

Ja imam HPB (supersmart, 0kn vođenje računa) + mbanking i revolut. Sa HPB-om (i Keksom) plaćam račune, i svako toliko prebacim par stotina kuna na Revolut i s njim plaćam posvuda. Za free plan u Revolutu ti je na bankomatima limit 1700kn ili 5 transakcija u 30 dana, a nakon toga plaćaš nakadu.

nemam... mobilni banking mi je "zauzet" s poslovnim računom... imam ugovoreno internet bankarstvo, a tu koristim ili mtoken putem mobilne apk ili fizičkog tokena, a isti mogu koristiti i za internet bankarstvo za poslovni račun... imao sam supersmart, sada više ne, jer koristim obje usluge... u mom gradu je jedan HPB atm koji je postavljen privremeno koliko sam skužio zbog ljetne sezone, na zimu će ga valjda maknut, nikada mi nisu odgovorili na to pitanje, kada ga maknu, moram u poštu po 100-200 kn keša na šalter? ma daj molim te, to je nekakva šala... prvi bankomat je 15km od mene, druga 3 su oko 35km od mene i baš je tlaka, mislim da ću brzo otkantati HPB u građanskom smislu, a možda najvjerovatnije i u poslovnom...


...drugo, neki dan sam naručio pizzu, mogu samo gotovinom platiti, HPB-ov atm je u pri******ini i hvala bogu da je ATM od erste blizu picerije, samo sam si povukao preko keksice 200,00kn i digao keš na erste bankomatu s kexicom
__________________
ševa!
ALiEN17 je online   Reply With Quote