View Single Post
Staro 13.09.2021., 00:13   #1846
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
a gle, slika u igri je fenomenalna.. znaci razlika naspram IPSa ne postoji u mom laickom smislu, a TN je dosta losiji..
iznenadio me da je slika poprilicno ujednacena, usudio bi se reci odlicna, ali mozda dodje netko tko se bolje kuzi pa me opovrgne..
nije da negdje probija bijela, ili pozadinsko osvjetljenje i slicne fore.. naravano da se u monitor testovima nadju detalji, ali realno koristio sam losije monitore a da su manji tako da me ovo ugodno iznenadilo..

performanse u smislu input lagga ni malo ne zaostaju za Asus TUF 280Hz IPS , ili Alienware 2518H 240Hz koje sam imao.. i to je glavni razlog zasto sam ga ja uzeo.. i tu mi se dokazao..
a sad koliko je to bolje od 144hz je diskutabilno, ja kao brijem da osjetim.. a sad ne znam kako dokazat xD
i sve ostalo je bolje za nijansu ili vise od Asusa kojeg sam prije imao i nacelno se mogu usporediti jer oba su premium gaming, samo ih godine razdvajaju .. i to je ono sto sam i dobio, noviju generaciju onoga sto sam imao.. dostojnog nasljednika

ali volio bih da je zakrivljen kao prosli, a ne ovoliko jako.. da je manje zakrivljen, mislim da bi bio pun pogodak..
istina, u igrama je fenomenalan, ali malo je cudan ovako na forumu ili YT.. na proslom to uopce me nije smetalo, na ovom se poprilicno osjeti i to imaj u vidu.. ja cu se naviknut, vec jesam.. ali da bi mi bilo draze da je manje zakrivljen - bi!
vrijedi ove novce sto je na akciji, ali ne i vise od toga jer je bas previse gejmerski, a bas los da tako kazem za excel ili da igras sah ili kao ja da gledas na YT agadmatora , tu se osjeti da je previse zakrivljen jel..

sve u svemu ja sam jako sretan i zadovoljan s njime, a vi pitajte ako vas sta muci
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE

Zadnje izmijenjeno od: Eladio. 13.09.2021. u 01:50.
Eladio je offline   Reply With Quote