View Single Post
Staro 02.07.2021., 21:01   #11995
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Citiraj:
Autor p3r02d3r0 Pregled postova
1. Hoću li dobit neki popust za produljenje?
Hoćeš, no to ovisi tko će te zvati,... najbolja opcija je možda potegnuti do nekog njihovog akvizitera koji radi u Tomatu (što je zapravo A1) i pitati ga koliki ti popust može složiti ako uslugu produljiš kod njega/nje (oni imaju neku proviziju od sklapanja novog ugovora pa se potrude izaći ususret) s time da zapravo više ne možeš produljiti BNet uslugu već ideš na sklapanje novog ugovora sa A1 jer BNet brend više ne postoji.

Citiraj:
Autor p3r02d3r0 Pregled postova
2. Hoću li dobit novu terminalnu opremu (npr. stara je produljila ugovor i njoj su zamijenili opremu) ili moram naglasit?
Hoćeš, promijeniti će ti TC jer ne podržava brzinu 200/20 i promijeniti će i TV Box,... jedino što ne znam što sad točno donesu, a stare će tehničar uzeti sa sobom pa nemaš zezancije sa povratom opreme putem pošte.

Citiraj:
Autor p3r02d3r0 Pregled postova
3. Za network znalce: koliko je ta nova oprema bolja? Zanima me konkretno router.
Ako je Ube o kojem su kolege s foruma pričali zadnjih par mjeseci, prednost mu je što istovremeno možeš imati WiFi na 2.4 i 5 GHz, za više prevrti malo temu unatrag (za par dana bi mi trebali donijeti novu opremu pa ću onda znati više iz prve ruke)
bertone je online   Reply With Quote