View Single Post
Staro 18.04.2021., 23:47   #5575
Bradobradi
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: Visegrad, BiH
Postovi: 212
Ovo je po tvom mhs-u zarada... koja je veoma odprilike... to je cisto informaciono.. varira od trenutne zarade po bloku i koliko si ucestvovao u istom... naravno average je onaj koji bi trebao da se racuna.. ali i o je veoma odprilike (sto bi na nanopool-u napisali Very approximated earnings).. u svakom slucaju ako sumnjas u pool predji na neki koji ima dobre ocjene i koji ima dosta korisnika.. ja licno koristim nanopool i zadovoljan sam.. ako i kredu.. nisam skontao...
i da ako si pocetnik manje cesmuke i brige imati ako budes svaki dan (svaki cas) gledao kolika ti je zarada.... gleda se na mjesecnom nivou.. a kada preguras pola godine vise neces gledati niti ce et zanimati.. u principu koliko daju.. dali su i to je to
___________________EDIT_________________


trenutna zarada po bloku je 4.04ETH i to varira iz sata u sat.. zna biti i 3.00ETH pa je samim tim i zarada na tvoj mhs manja... zato se i naglasava da je veoma odprilike.....
i nemoj toliko gledati zaradu u $ jer i to varira i zavisi od trenutne vrijednosti ETH... nego gledaj kolicinu ETH koju mozes izrudariti....



nego evo sad nesto razmisljam... vidi svaki mjesec koliko si izrudario ETH i izvuci prosjek....

Zadnje izmijenjeno od: Bradobradi. 18.04.2021. u 23:54.
Bradobradi je offline   Reply With Quote