View Single Post
Staro 05.04.2024., 12:07   #1607
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,927
poz.
moze savjet jer meni ovdje nis nije jasno sa UV/OC 6800tke.
ufatio se toga malo pred par dana i imam rezultate all over the place.


znaci dosao sam npr. neki dan do GPU 2450mhz, 920mV, power limit 15% (nadalje PL). VRAM za sad jos nisam dirao.
i dobijem ok rezultat nesto bolji u cyberpunk i border3 (sintetika me ne zanima).


danas idem probat malo UV i UC jos da vidim razlike. 2250mhz, 900mV, PL 0%. cyber se srusi. ok, no frk, not stable. resetiram komp. nastelam adrenalin nazad na isprobanih 2450, 920mV, PL15% i sad na benchu (cyber i bord3) dobivam manje rezultate nego prije. kako nije mi jasno . jel ta grafa/adrenalin nekak pamte, imaju nekakav safe mode, nesto...
vidim i da potrosnja neide do prijasnjih 183W neg se drzi nize, oko 165w.






edit: nakon 2. il 3. restarta, ne sjecam se vise, se vratilo sve u normalu i ide do 200w. opet mi nije jasno koji vrag je stim.

jel ima ikakve koristi se ic igrat sa MorePowerTools jer onda moram to sve research-at prvo, a vremena jako limitirano.
u ovo sve sam krenuo neki dan zato jer sam primjetio u cyber-u da imam cesto padove na 40-50fps u jako crowded area, al mozda to ni nije do grafe neg proca. u tim situacija vidim da i gpu opterecenje pada na 70ak %.

Zadnje izmijenjeno od: geronimo_2. 05.04.2024. u 12:45.
geronimo_2 je online   Reply With Quote