View Single Post
Staro 18.01.2020., 09:54   #112
stops
Premium
Moj komp
 
stops's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 341
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Prekjučer mi je opet prošlo 30 dana od odgode Win ažuriranja pa nisam mogao odbiti update i restart. Opet sam ga morao paliti grijajući matičnu i procesor fenom za kosu pa se nakon grijanja na power tipku upalio.

Oko 100kn bi me došla Chuwi matična iz Kine, ali nisam 100% siguran da bi pasala. Ili imam opciju rabljenog Ionika odavde da kupim 200kn, kojem je baterija malo zeznuta ali za sada radi. Koja su ostalih forumaša razmišljanja, da kupim rabljeni?
Zahvaljujem na poziv za diskusiju i drago mi je da si nas uključio u svoj slučaj. Vrlo zanimljiva dilema moram priznati. Smatram kako je 100kn za matičnu iz Kine vrlo riskantna kupovina i nisam siguran da li će pasati na tvoj uređaj kako si i sam rekao. Imajući to na umu kupiti rabljeni za 200kn je apsolutno suludo i mislim da to nikako nema smisla. Moj savjet je da kada već nema druge posaljes upit kinezima za nekakav kupon i nadati se da ćeš uspjeti dobiti novu matičnu za manje od 100kn. Molim te da nas i dalje obavještavaš, ja sa nestrpljenjem čekam daljnji razvoj situacije.

Dragi forumasi apeliram da se uključite i pomognete kolegi sa svojim mišljenjem!
stops je offline   Reply With Quote