View Single Post
Staro 26.11.2020., 13:32   #2709
Grux
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2020
Lokacija: SAMOBOR
Postovi: 15
Ok, 600 kn svakako nije malo, al to je bio više generalni komentar, ono ima ekipe koja bi za 300 kn mehanicku tipkovnicu, da ima sve, rgb čuda i onda se čudi kad se tak nešt dogodi.

Pa jedan cherry switch košta c. 0.5 eura, dakle za full size tipkovnicu da ih sam kupis vec ti je to oko 400 kn, a gdje je još kučište, pcb, plate, ledice itd.

Ne znam pratiš li r/mechanical keyboards ali čudesa ima od tipkovnica, jasno i koštaju ko suho zlato, ali kad čovjek to malo pogleda onda možda dobije neku perspektivu da c. 1.000 kn za mehaničku tipkovnicu nije baš tak puno (evo ja svoju jednu koristim već 3 godine bez ikakvih problema, drugu kupio bez da sam isprobao switcheve i sad mi stoji lijepo zapakirana u ormaru, ne mogu je prodat ni za 60% cijene ).

Jasno da se takve greške mogu dogodit na bilo kojoj, al nekako mislim da je tipa na Das keyboard ili Ducky puno puno manja šansa nego kod npr. Roccat.

To je samo moje viđenje naravno, možete se i ne morate složiti sa mnom, valjda zato i postoji forum da razmjenimo mišljenja

Vezano uz hot swap tipkovnice, svakako je najpraktičnije ne samo sa stajališta ako ti se nešto pokvari već i možeš isprobavat druge switcheve. Onda ako još hoćeš neke druge keycapse opet moraš lijepo platit

Zadnje izmijenjeno od: Grux. 23.12.2020. u 09:06.
Grux je offline   Reply With Quote