View Single Post
Staro 05.10.2020., 10:47   #2549
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,177
Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
....
Za početnike: Molim pročitajte ovaj post jer su tu spomenute stvari koje vam, entuzijasti i oni koji se tako osjećaju, prešute iz meni nepoznatog razloga. Zašto - to pitajte njih, pogotovo xulosa jer vidim da on brije u neke ekstremne vode i ima vremena i daje si truda da nekoga izvrijeđa a ima i korisnika koji padaju u trans od njegovih postova, kritiziraju druge a sami ne uspiju napisati niti jednu jedinu korisnu rečenicu u ovom threadu (osim pljuvanja po Logitechu)...
Bok, pratim ovu temu već dulje vrijeme u nadi da naleti neka ISO layout wireless tipkovnica pristojnije cijene, pa usput i čitam postove ljudi koji tu pišu.
Ne mogu se složiti sa tobom u vezi xulosa, štoviše mislim da si čak ljubomoran jer je oduzeo spotlight, a ti ga "potpisane klauzule" ne možeš vratiti.
Naravno, to ne mora biti istina, uvijek je dobro čitati dvije strane medalje u jednoj temi.
Ono što bih naveo jest:
Xulos skoro cijelu temu o skupljim tipkovnicama nosi na leđima, te sa svojim savjetima daje ljudima reference i linkove gdje mogu pogledati i zadovoljiti si znatiželju, te složiti tipkovnicu kakvu ljudi misle da im treba.



Nigdje ne vidim da se nekog nagovara da se potroši 200+ eura na tipkovnicu, već se stalno piše što taj cijenovni segment donosi sa sobom, uz stalno napomenu koliko to para košta.
njegovi postovi su konstruktivni i zanimljivi za čitati, tako da - xulos samo dalje tako.


Što se tiče subjektivnog dijela, to se slažem, svakome paše i odgovara određeni tip tipkovnice.
no naravno, kad si nađeš određeni tip switcheva, određeni format i nagib, tu priča ne prestaje, već imaš razrede. Sad je samo pitanje koliko si voljan platiti.



Meni se čini da ti vrijeđaš tuđe iskustvo i želju za dijeljenjem informacija čisto iz neke ljubomore, jer prenositi informacije možeš u puno pristojnijem i konstruktivnijem tonu.



Kad se makne taj prizvuk, tvoji postovi su, kao što kažem, druga strana medalje cijelog ovog svijeta mehaničkih tipkovnica i pretjerivanja sa cijenama u njemu.
No opet, tko ima, hoće, tko nema, neće.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"

Zadnje izmijenjeno od: Ivo_Strojnica. 05.10.2020. u 10:58.
Ivo_Strojnica je online   Reply With Quote