View Single Post
Staro 15.06.2021., 23:10   #2846
tun3
Premium
Moj komp
 
tun3's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2018
Lokacija: Matulji
Postovi: 343
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
@sti, cestitam, nadam se da ces biti zadovoljan i da ce te dugo sluziti. Takoder mi je drago da nas ima jos koji su prepoznali kvalitetu ducky i nadam se da ce nas biti vise.

@grux idi slobodno na gmmk. Ako ti se neda cekati pro, imas compact/tkl bareboneove na casekingu pa razmtotri i to


Sto se tice GMMK pro, naravno da sam napravio preorder bez razmisljanja. Takoder sam ubo i NK65 randomfrankP edition sa crystal jade switchevima. Obje mi stizu u 5. mj nagodinu, bit ce to dobra godina .

Sto se trenutnog stanja tice, i dalje sam na ducky one 2 SF koja ceka da lubam Tealios v2 switcheve, budem odradio lube,clip and bandaid na stabsima. Ducky Shine 7 i dalje ceka novog vlasnika.

Ali, danas mi je stigla Keychron K6 hotswap izvedba (gateron blue clicky switchevi), odradio sam sljedece:

- Lubao Holy panda switcheve i zamjenio ih.
- Clipao, lubao i bandaidao stabilizere (ako zumirate fotke vidjet ce te flastere ispod baze stabilizera te dielektricnu mast, ovo bijelo u stabsima je teflonska mast).
- Isjekao damping na mjere kucista tipkovnice da bi ubio rezonanciju zvuka i to sve lijepo postavio ispod platea sa PCB (ovo nazalost nisam slikao).

Tipkovnica je sad stravicno dobra, i taj vam thockk zvuk nemogu ni docarati, budem probao upload na YT Ugl prezadovoljan sam i ovo mi je sad novi daily driver.

IMG-4189 IMG-4192-1 IMG-4193 IMG-4206

Ispricavam se svima sto post koji sam trebao/obecao napraviti nisam jer ne stignem. Em privatne obveze, klinac, em posao itd itd. Takoder sam smanjio forum na minimum jer nema svrhe truditi se, ostat cu aktivan samo u ovoj temi.
Pitanje za kolegu, i sve koji možda znaju, koji damping nabaviti i gdje?
tun3 je offline   Reply With Quote