View Single Post
Staro 13.06.2021., 01:27   #4309
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Alien_200581 Pregled postova
Omg i to zlo sam isto imao



Trebao sam znati da se LG krije iza Goldstara...
Lucky GoldStar = LG
Lucky (Star?) je proizvodio matične ploče, elektroniku i ostale slične komponente dok je GoldStar proizvodio HiFi, VHS, pogone i ostale aparate. Negdje 1995, 1996. se korporacija ujedinila u jedno ime, te su se prozvali Lucky GoldStar, odnosno LG kakvog poznajemo danas

Citiraj:
Autor Alien_200581 Pregled postova
Oboje bi rikavali na isti iritantni način, zapravo sve te žnj makre, da samo krenu sve gore i gore čitati (tj. ne čitati) diskove uz sumanuto vrcenje diska na max brzini i ostale cudne zvukove koji prate to mrcvarenje. Pa onda ti vadi ladicu nutra-van dok ga on na kraju nekako ipak "ulovi". I unutar mjesec dana ako ne i prije kaj god da ubacis u njega dobijes poruku da nema diska ili da nemre procitat disk i možeš po novi drajv...
Nisam siguran da bi se složio, LG je bio/je sasvim solidna marka po mojem mišljenju. Njihovi CD-ROM (a kasnije CD-RW, DVD) pogoni su bili tihi, brzi i imali gotovo svemirski zvuk koji se nije mogao usporediti sa BTCom. Znam to jer sam negdje 2003. izvadio BTC i zamijenio ga upravo LG-em


A imam i dosta iskustva sa LG VHS rekorderima... Imao sam, ali i imam više njih danas, i rade jako dobro! Štoviše, @Overclock mi je baš nedavno poklonio jedan Lg VHS/DVD Combo, model V180. Full ispravan, radi odlično!

Zadnje izmijenjeno od: Trekkie4. 13.06.2021. u 01:44.
  Reply With Quote