Tema: Košarka
View Single Post
Staro 12.06.2015., 09:51   #222
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
ma treba se fokusirati na ove dvije ekipe i ova 24 igraca. zasto kod svakog manjeg ili veceg uspjeha, rekorda ili dobre utakmice treba raditi usporedbe s nekim igracima, odnosno nekim serijama iz proslosti? to nek odrade statisticari, njih ionak ne zanima nista drugo osim puke usporedbe brojeva.

katastrofa mi je da su sve tekme ili u nedjelju ili preko tjedna, a opet nijedna nije u petak da ju gledam live ujutro pogledam rezultat i naravno da mi se neda gledati 2h tekme, ako znam kak je zavrsila.

kolko god Lebron bio dobar, ima i on ima fizicka ogranicenja i nije neotporan na umor i trosenje. svaku utakmicu dokazuje da je centralna figura ekipe i definitivno daje sve od sebe, ali nije supermen. svi igraju na njega, 80% svih koseva koje je Cleveland zabio u finalnoj seriji je direktno uzrokovano njegovim potezima - ili ih je utrpao ili je asistirao (ne nuzno zadnje dodavanje). meni je to dovoljno da mu skinem kapu, bez nepotrebnih usporedbi sa velikanima iz proslosti.

Citiraj:
Autor domina Pregled postova
Clay Thompson je isto zvjer po meni, šta taj trpa nije normalno..
potpis, u potpunosti si u pravu. ako vec moramo raditi usporedbe, evo jedne ne tolko banalne. prema podacima o efikasnosti igraca s obzirom na posjed lopte (Points Per Touch/Points Per Possession), Thompson rastura.

''It’s one thing to be a high scorer. But it’s another to score efficiency with as little effort and lost opportunities as possible.
And it’s not Curry or James who are their team’s most efficient scorers in the Finals. The Warriors’ Klay Thompson earns this title.
He scores .418 points per touch. James, by comparison, scores .28 points per touch.''

Zadnje izmijenjeno od: adaksinjo. 12.06.2015. u 09:57.
adaksinjo je offline   Reply With Quote