View Single Post
Staro 17.04.2021., 07:22   #4767
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,434
Ajmo ovako, tražiš min 12/24 proc za igre i ''da ti traje'', što je moguće jeftiniju ploču i čekaš da izađe ''jeftina'' 3050Ti (3060 je trenutno na 6-7k kn ako ju imaš sreće uopće igdje naći), eh da treba ti i PCIe 4.0.

Čisto da ponovim, komp ti je za igre, i spreman si uzet top proc i low end grafu. I čini mi se da uopće nisi svjestan trenutne situacije sa grafama, premda sam ti par puta napomenuo kakva je.
Ne znam da li nas trolaš ili stvarno ne kužiš, ali kroz par tema ti pokušavamo objasniti što bi ti bio best buy za gaming, ali ne ide nam baš.

Napisao si da imaš i3 2100 i 1050, dakle imaš low end/entry level komponente, dok je 5900X trenutno drugi najbolji proc na tržištu, tako da ne kužim ovaj dio o '' tako sam i ranije...''

I jedna napomena, Intel je bio dominantan i namjerno je godinama stagnirao, zato smo svi mogli na duže vrijeme odgoditi nadogradnje, ali kako je AMD ubacio ne u 5u, nego 7u brzinu, to tako više najvjerojatnije i neće biti.

EDIT: Naravno da one 3060 od 6k kn nema za kupiti, evo ti prva slijedeća najjeftinija: LINK
__________________
Slobodno me dodajte na PSN

Zadnje izmijenjeno od: Disco. 17.04.2021. u 07:33.
Disco je offline   Reply With Quote