View Single Post
Staro 11.02.2013., 20:05   #19
sina xx3
Premium
Moj komp
 
sina xx3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 171
Citiraj:
Autor pilgrim_23
Ja sam ti taj diskić naručio 30.01. i još ni traga ni glasa..
Zvao sam prošli tjedan i kao, trebalo je već stići, pa neznaju zašto nije još, pa čim stigne me zovu .. bla..bla
Super je cijena, ali ako kroz dan,dva ne dobijem nikakvu informaciju idem u drugu trgovinu jer nema više smisla čekati..


............ljudi ovo moram podijeliti sa Vama možda nekom uštedim novac,vrijeme i živciranje.

Dakle nazvao prije pola sata gore spomenutu trgovinu i kažem:
..zanima me Samsung ssd 120GB,serija 840 Basic po cijeni od 609kn i vidim zelenu kvačicu i da ih imate na lageru raspoloživih,čak piše podizanje moguće osobno u dućanu na Iblerovor Trgu,..na što mi čovjek s druge strane koji se predstavio kao Robert kaže:
da,imamo ih,dobili smo ih jučer i možete doći,kupiti i osobno preuzeti ssd,na moje inzistiranje još zapiše i rezervaciju jer sam doma u Vel.Gorici pa neznam hoću li stići do njih do 20h.

Ja se spremim,obučem i obujem kad se sjetim da ih još pitam jel u paketu kit za montažu (kao kod 830 serije) ...a ono ženska s druge strane:
...kakav Samsung....nemamo mi nikakav ssd 840 raspoloživ u prodaji,...ali ostavite mi broj provjeriću pa Vas nazovem za 5 minuta.
.....ja onako obučen i obuven čekam i zvoni tel. kad ista ženska veli:
...ne ipak nemamo nijedan raspoloživ ssd,...svi koji su došli su već rezervirani,....i šta sad misliti o toj trgovini,...jadno i žalosno,...dobro da nisam krenuo do Zg-a po ssd.

evo i dokaza (ukoliko ga ubrzo ne promijene u "trenutno nedostupan" kao i obično:

http://www.edigital.hr/SSD/Samsung_B...s)-p29830.html
__________________
__________________
Psittacula Eupatria
sina xx3 je offline   Reply With Quote