View Single Post
Staro 22.04.2021., 00:37   #3883
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Alien_200581 Pregled postova
Pa ako svi osluhnemo kao za BTC optiku... Tko zna kaj se sve bude desilo, možda dobiješ još jedan Adison case uz karticu
Nadam se samo da ne budu i cijene bile iste... Nije da se hvalim, ali BTCove sam platio 300-ak kn, i to bez one dvije Voodoo2

Ipak, nije mi krivo ... sve za autentičnost Sve u svemu, Adison(i) su me koštali više od 3k kn.

Citiraj:
Autor stef Pregled postova
Skrenuo bih pozornost i na gf4 MX460. Zeru brža od gf3 Ti 200, ali dx7. Najbrži komad dx7 hardvera. Ima kvalitetan Medion(MSI) model s 2 VGA izlaza. Relativno su jeftine, čak i na eBayu. Naime, nisu bile baš popularne.

@Trekkie
Mogu ti posuditi svoju za testove .

Takodjer, Radeon 9000 Pro je mislim isto bio nešto brži od Ti 200. To je generacijski ista klasa hardvera.
Istina, nisam razmišljao o MX460, ali Radeon 9000 mi je na listi kao plan "B", ako ovo sa Ti200 ne uspije iz bilo kojeg razloga.

Stvar je u tome što tražim grafičku pod strogim kriterijima... Da nije novija od kraja 2002. godine (po mogućnosti starija), da obavezno bude AGP 1x/2x kompatibilna, da ima aktivno hlađenje (ili barem mogućnost istog), i da bude high(er) end model. Dakle, ništa entry-level - ciljam na premium modele, koji mogu vrtiti sve igre (do 2001, 2002.) na "max", pa čak i "ultra".

Bilo bi također poželjno da se kartica da clockati, čisto iz znatiželje da vidim što i koliko može

I hvala na ponudi, ali kao što sam jučer rekao kolegi (koji mi je velikodušno ponudio Ti200 na "čuvanje" dok ja ne nabavim svoju), ne mogu prihvatiti takvu ponudu jer ne mogu garantirati da joj se ništa ne bude dogodilo.

Koristim 20 godina staro napajanje, clockam ih iznad tvorničkog takta i guram do apsolutnog limita. O samoj matičnoj i AGP sučelju da i ne pričam ... već je ionako sve overclockano zbog FSBa od 133MHz. A onda recimo podignem CMR Rally 2.0, nafrljim sve postavke na full/max, i igram se sat, dva što gura karticu do maksimuma tako da upravo iz navedenih razloga ne mogu garantirati da se ništa ne bude dogodilo.
  Reply With Quote