View Single Post
Staro 06.02.2014., 12:40   #1495
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,980
Citiraj:
Autor praskatonick Pregled postova
ma znam da u rijeci nema, .ebote blago ovim purgerima pa oni imaju dućana ko u priči, meni nije jasno kako to da mi imamo tako malu ponudu i sve je više manej skupo a ne ko u purgerlandu gdje imaš po 200-300 kuna jeftinije komponente, ne moraš ni ići u EU niti naručivat poštom jer su cjiene praktički iste ko i vani, a i lakše je riješit ovakve probleme ako nastanu ne moraš ništa slat poštom već pošalješ u lokalni servis, lijepo je biti purger.
Nije ni tu više kako je nekad bilo. Prije krize 2008. je ponuda hardwarea bila bogata. Nema šta nema, sve se moglo naći na lageru.

2013. se ponuda srozala kao ne znam kad prije. Na lageru se drže samo jeftinije stvari koje se lakše prodaju, a onih boljih stvari često nema ni kod uvoznika. Kad se nešto pojavi razgrabi se. Kupovao sam 7970 prije dva mjeseca i jedva sam je našao, uzeo sam zadnju iz IQ Zagrije preko Diskonta24. Poslije toga nekih 2-3 tjedna nije bilo niti jedne 7970 niti 280X.

Links se još drži iako se i na njima vidi da premium komponenata baš i nema, a asortiman se prorijedio. Tu prvenstveno mislim na neka bolja napajanja, drže samo low-end i srednju klasu npr.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote