View Single Post
Staro 24.04.2021., 18:27   #3923
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Bome, pravo "duplo radno mjesto"

Sve je na mjestu i jasno osim ovog "pitara" livo
Još bi samo falilo da je unutra obložen Al. folijom > pa na glavu za zaštitu od em. zračenja
Hehe, hvala. Komp lijevo je bio sa Adi ekranom, P4 sa Asus P4T dok je desno bio "Adison" kojeg sam nedavno obnovio sa Shamrock Flicker-Free ekranom i BTC tipkovnicom.

Nego, nije ti to "pitar" (lonac za cvijeće?) nego jedan od onih fensi svijećnjaka, "lampi" u koju staviš malu svijeću i poklopiš, odnosno zatvoriš.

U jednom trenutku je bio prenamijenjen i unutra je stavljeno E27 grlo sa žaruljom i prekidačem, da bi godinama kasnije bilo izvađeno i tako ostavljeno godinama.


Nažalost, prije nekakvih godinu, godinu i pol mačak mi se popeo na vrh ormara (gdje je to stajalo) i u snu izgurao preko ruba, da bi palo dolje i razbilo se u komadiće. Još bi pomislio da je to napravio namjerno, ali ga je tresak prepao više nego mene


Citiraj:
Autor Chuxonja Pregled postova
Raskopo sam još jednu kramu i nutra je Siluro T400 64MB ak ti to igra. Je da je to budget GF2 bazirana kartuša, malo je novija bar od TNTova ak niš drugo

Also, slot loader je go dojdem ga pokupit prvom zgodom. Uspio sam osposobit onu socket A kantu i usput "slučajno" najahat Bartona na 3200+ model Još imam i neku 9600 Pro na vidiku pa će neki build i iz toga isplivat uskoro.
Hvala puno na ponudi, ali nije potrebno ... nabavio sam GF3 Ti200 (u dolasku), a stiže mi i jedna Gigabyte Radeon 9000

I nema problema, reci samo kad ti odgovora pa riješimo Slot loader. Nije mi radio godinama, ali poprilično sam siguran da je ispravan ... barem je bio kad sam ga zadnji put imao spojenog
  Reply With Quote