View Single Post
Staro 23.04.2021., 21:42   #3914
Alien_200581
Premium
Moj komp
 
Alien_200581's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,178
@ Nikky : Budem to imao na umu ali sam nekak inclined da ga za sad ne diram s obzirom da mi se cini da dela OK. Opcenit ne volim raskapati lcd monitore jer me zivcira to kaj u 99% slucajeva moram skidati bezel da bi dosao do konkretnih iznutrica, a pogani bezel je tanak i lomljiv pa se uvjek preznojavam kod takvih manevara haha. U planu za "endgame" imam jednu prekrasnu CRT grdosiju (959NF) koju mi je udjelio kolega vga killer ali trenutno jednostavno nemam mjesta i za CRT monitor na stolu, moram se preseliti prvo pa CRT ljepotan čeka do tada kao i cjeli masterplan sa 3 konfe. Ovo mi je kak bi se reklo "naletilo" i ispalo puno bolje nego sam ocekivao za lovu koju sam dao

Inace, radi se o SyncMaster 943N modelu (rekao bih stariji braco/rođo od 930BF-a bez DVI konektora i sa 5ms umjesto 4ms), koliko vidim stancali su ih u periodu sredina 2004-2008 pa se nekako nadam da su poceli vec trpati unutra donekle pristojne komponente. Kada sam imao 930BF pred 15tak godina on je zavrsio svoj put kod frenda u gepeku kao kandidat za kanibalizaciju komponenti jer mu je jednog dana samo vrisnula čitava linija pixela na panelu... U svakom slučaju ako postane cudan znam šta bi mi moglo biti pa ga budem raskopao, tnx for the tip

@ Trekkie : I ja sam našao odgovor na to pitanje, zove se neka overkill grafulja + nGlide

Tbh mislim da nije problem u V2 nego u meni, pred 20g vjerovatno bi mi 30-40 fps bilo super, ali cini mi se da sam postao star i razmažen haha

Dosadašnja brzopotezna testiranja ukazuju na to da kolko grafa potegne u d3d-u tolko otprilike pokrene i sa wrapperima što je super rezultat Moram još to malo detaljnije testnuti kada stignem... Priznajem bilo bi lijepo imati v2 sli ali jednostavno mi je pre komplicirano to izvesti/odbijam platiti "voodoo tax" ako mogu napraviti isti rezultat sa 1/3 ili 1/4 cijene . A imati fakat odlican 19'' CRT-a i onda vrtiti na njemu dio stvari na 800x600 (ako bas ne moram) mi je grijeh. Bumo vidli kak bu zavrsilo testiranje ali zasad nGlide i gdVoodoo alternative izgledaju prilicno promising.Što bi se reklo "vrhunske vradžbine"
Alien_200581 je offline   Reply With Quote