View Single Post
Staro 24.09.2011., 09:35   #72
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,681
Bilo bi korisno da si nam spomenija programe u kojima ces raditi radi bolje preporuke...
Mislim da neces imati toliko koristi od i7-ice za razliku od i5 2500, no dobro - ako lova nije problem... Ram, ok - ako ti triba ta kolicina.. Maticna i ne mora biti u tom rangu, pa neces valjda vrsiti teske torture, Ln2 i slicno , jer sabertooth je namjenjen upravo tome. Uzmi si bilo koju jeftiniju P67 mbo, poput Asrock P67 Pro. Cooler uzmi Mugen3. Wd Black i nije bas olicenje tisine, bolji izbor je Samsung F4 EG 2Tb. Ssd uzmi Samsungov ili Intelov, ako nisu dostupni onda Corsair (opet, bilo bi puno lakse da znam u kojoj trgovini mislis kupovati, ehh da je procitati ta pravila...). Napajanje, ako vec zelis modularno onda Seasonic GM520 (koji je dosta tih), inace bilo koji brand name od cca 400w je i previse za takvu konfu.. Thermaltake je sve samo ne kvalitetan i tih, zaobidji taj brand i uzmi CoolerMaster Sileo 500 ako vec trazis tisinu u radu.. Przu uzmi LG-evu, a grafu Sapphire HD 5670 Ultimate ako je uvjet da bude fanless.. Nema 2 dvi-a no postoji adekvatan adapter, tako da nije problem.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: McG. 26.09.2011. u 19:58.
Sn4k3 je offline   Reply With Quote