View Single Post
Staro 26.02.2021., 11:04   #1791
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Citiraj:
Autor slavonac90 Pregled postova
Za cijenu od 3300 kn očekujem da mi i kavu kuha, a ne da imam mrtvi piksel,a vjeruj mi da sam ga skonto nakon 10 minuta što sam upalio monitor Vidi, možda tebi paše, meni ne...koristim 32 inča 4k i to mi je idealno, kada sam upalio Della jednostavno mi je sve nekako manje oštro, mutno na toj dijagonali, govorim na svakodnevni korištenje, ne za igre. Da nisam navikao na 4k vjerojatno bi mi sada navedeni Dell bio odličan, ali ovako mi je jedina opcija za 144hz ići na manju dijagonalu od 27 inča. No i to sam iksljučio, otkazao naruždbu i za gigabyte tako da ostajem na ovom svom 4k za sada dok ne skontam što bi. Idealno bi mi bilo za nekih 3k kn kupiti 4k iste dijagonale i 144 hz, ali to trenutno mogu samo sanjati
1440p je sigurno dosta na 27". Još k tome je taj điđabajt ips pa bi trebala biti dosta čišća slika u pokretu za pravo 144hz iskustvo, u odnosu na dell koji je VA. Svi VA muljaju u pokretu.

Također monitori s VA matricom imaju mutan text na svim postavkama oštrine - možda te to smeta?

Za gejming je 4k skroz nepotreban po meni.
nub je offline   Reply With Quote