View Single Post
Staro 21.06.2013., 15:16   #119
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,000
Najtiša solucija je da si nabaviš bocu koja može podnjet visoki pritisak, jedno 100-150 bara pa da ju nosiš punit vatrogascima kad potrošiš sve


Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
Pa nećeš ispirivat 7 sati da će stalno raditi da bi popizdio.Ja imam 24l na 8 bara bocu i vjeruj mi kada počnem ispirivati od 10 min ispirivanja kompresor radi 8-9 min jer nadopunjuje bocu čim se spusti ispod 6bara(što se dogodi u par sekundi), a da ne pričam o vremenu koje radi dok prvi puta napuni bocu a to traje par min jer praznim bocu svaki puta poslje korištenja.A sigurno je glasniji od ovog malog bez boce jer kompresor u toj cijeni nije uljni i nema podmazivanje i proizvodi buku 94db(deklarirano os strane Einhela) a po meni i više.Fora je još što se boca brže prazni nego li puni pa tako da stalno radi.Pa ti sad vidi jer taj mali radi buku 100Db, 5 puta je manji i praktičniji za to što tebi treba.Ja da nisam dobio ovaj sa bocom đaba ne bi ga nikada uzei za ispirivat komp i kućne poslove.A ako ti treba kompresor za farbanje onda moraš izvrnuti lovu.
Zašto prazniš bocu poslije svakog korištenja? Nepotrebno
I ovo za 6 bara, pa smanji si paljenje na 2 bara, il tri makar.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote