View Single Post
Staro 02.04.2007., 15:29   #84
mikimikic
Premium
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 499
evo da citiram sam sebe i da vidite kakav problem vam je moguc

dakle ovdje je opisano sta je tocno bilo
Citiraj:
Autor mikimikic Pregled postova
evo samo mala obavijest svim "bivsim" tcomovcima koji su prelsi na amis

naime danas mi dosao racun iamo sa 5gb paket kod tcoma, i to bi trebao platiti 59kn, a naravno da necu platiti iz jednog razloga jer bajta prometa nisam potroio a i da sam htio nisam mogao potrositi jer nisam imao telefonske linije, bez koje je nemoguce koristit adsl kod tcoma, ali nakon 30minuta telefonskog uvjeravanja osoblja tcom da je to nemoguce kaj su mi sposlali poslao sam prigovor na racun i sad cekam odgovor

sta je tcom napravio i zahtjevao od mene, anime ukoliko imate start paket i nenapraviti neist od prometa onda vam tcom nece nista naplatiti ali ako imate 5gb ili neki drugi paket onda ce vam naplatiti 5gb paketa u ovom slucaju 59kn, zato su tcomovci zahtjevali da se prebacim na start sta sam ja odbio jer bi samim time potvrdio da trebam platiti 5gb prometa za 2mj Zato kada dobijete radun zovite tcom i potrudite se sa njima ili platite 59kn ili koliko trebate da ih se rj. koje zbrke tcom napravio samo da bi dobio prometa lazu i kradu, nadam se da cemo se vidjeti na sudu, ustavri to i cekam ukoliko ne storniraju racun jer cu onda zatraziti da mi uvedu adsl na more makar nemam telefonske linije, a to je moguce kako oni tvrde a ujedno i nemoguce

Znaci kada vam dode racun zovite tcom i trazite ih da vam storniraju racun ukoliko niste mogli biti na njihovom internetu, a to nemozete ukoliko nemate njihovu telefonsku liniju doma


evotoliko od mene javljam kako se razvija sitvacija

a ovdje je sluzbeni odgovor tcoma
Citiraj:
Poštovani gospodine xxxxxx,

Vezano uz Vaš prigovor na ispostavljeni račun Internet usluga, za mjesec veljaču, 2007. obavještavamo Vas da je ispravno obračunat.

Pregledom baze podataka za račun Halo usluga 01370xxxxxx evidentirano je, da je pretplatnik xxxxxx xxxxxx , dana, 22.01.2007. zatražila raskid ADSL usluge po navedenom računu ,no pregledom baze podataka za račun Internet usluga 72111xxxxxx, na ime korisnika računa xxxxx xxxxx, nije evidentiran raskid.

Mjesečna naknada za odabrani paket MAXadsl Super 5 GB zadužuje se u punom iznosu, bez obzira dali je izvršeno samo jedno spajanje u tekućem mjesecu, da li je korištena tijekom cijelog mjeseca ili ju korisnik uopće nije koristio.



Usluga se naplaćuje prema korisničkom imenu koje je dodijeljeno kod sklapanja ugovora.

T-Com pri uključenju MAXadsl usluge dodjeljuje korisniku račun s korisničkim imenom i lozinkom, te mu se isto dostavlja na kućnu adresu, kojim se vrši naplata po prometu, neovisno o lokaciji s koje se korisnik spaja.
Dakle, korisnik se može spajati s bilo koje lokacije na kojoj je instalirana ADSL usluga, a naplata će se vršiti po korisničkom računu.

Znači, postoje dva zahtjeva, jedan je za pristupnu liniju gdje se određuje brzina i to dolazi na naplatu na telefonskom računu, a drugi je za korisnički račun gdje se određuje paket i to dolazi na naplatu na Internet računu.





02. travanj, 2007.

gospodin xxxxxxx

2.

Ukoliko, više ne želite koristiti dodijeljeno korisničko ime, potrebno je zatražiti raskid istog, putem Zahtjeva u bilo kojem prodajnom mjestu T-Com-a ili poslati na broj telefaxa 014913877.

Slijedom navedenog, račun Internet usluga 7211xxxxx za mj. 02/07 ispravno je sačinjen, te molimo za podmirenje u iznosu od 59,00 kn.

U slučaju da niste zadovoljni rješenjem Vašeg prigovora, u roku od 15 dana od datuma ovog odgovora možete podnijeti žalbu Povjerenstvu HT-Hrvatskih telekomunikacija d.d. za reklamacije potrošača, na adresu T-Com kontakt, P.P. 21, Zagreb. Želimo Vam skrenuti pozornost da ponovna žalba ne odgađa plaćanje računa.

Dodatne informacije kao i pojašnjenja koja nisu obuhvaćena ovim pismom, rado ćemo Vam pružiti, a za navedeno nam se možete obratiti na telefon: 01/4912939.

S poštovanjem,

Obradila: M. Sklepić
i tako sada cemovidjet sta ce biti dalje
__________________
mikimikic je offline   Reply With Quote