Tema: Metro Exodus
View Single Post
Staro 15.02.2020., 23:01   #1169
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Thumbs down

Odigra sam ovu Sam's story ekspanziju (na silu jer mi je falilo malo da ugasim nakon prvih par minuta) i podsjetilo me koliko me boli šta sam ovo platija toliko eura tada davno kad sam lupija preorder.

Grafika je dobra ima meljavih textura dosta ali ajde. Zvuk općenito TEŠKO SRANJE. Mora sam boldat. Pa kako je ovo uopće moguće?!

Disbalans u glasnoći muzike i dijaloga, snimke dijaloga loše, neke nejasne razlike u količini, višku ili manjku, emocije u izgovoru unutar istih scena. Kao da su voice actori snimali sami u prostoriji svoje linije nikakvim redom i pojma nemaju kako scena izgleda i kakva emocija treba bit. Pozadinsko konstantno kreštanje ovih mutanata bez ikakvog smisla i reda. Zvukovi oružja bezveze. Osjećaj prostora i pozicioniranje zvukova i glasova ka-ta-stro-fa. Kad Sam krene sa ovim Ruskim izrekama dođe mi svaki put da lupim altF4. Unutar igre jedna jedina postavka za zvuk: Dolby ATMOS... ne valja s njom nevalja bez nje.

Ove ostale gluposti, bugove, loše izvedene cut scene, neke "mehaničke" stvari neću ni spominjat. Ukratko ne plaćajte ovo ni feninga, precjenjeni poluproizvod koji udara na sentiment i staru slavu.


Ocjena: žali bože od 5
Vendetta je offline   Reply With Quote