View Single Post
Staro 04.11.2020., 17:39   #63
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
neznam da li ces moc rastaviti ih, ali mozes kupiti onaj propylen alcohol ili kako se vec zove za electronicu i to nastancaj kroz one rupice, slobodno to zalijes dobro, on ce ocistiti prasinu ako je to problem, ako je tehnicki kvar onda podmazivanje i ciscenje nece pomoci.

Ahhh cuj tisina... neznam tko to treba tisinu, dok radim nesto za kompom navinem youtube i necujem nista, a i grafa ionako na youtubeu enbi smjela niti vrtjet ventilatore. A kad igram nabijem slusalice i to je to...
Citiraj:
Autor Matebaron Pregled postova
Obično je dovoljno skinuti naljepnicu sa stražnje strane, možda ima i mali čep ispod nje, i kapnuti 1-2 kapi strojnog ulja (nikako jestivog). Ali nije ga problem ni rastaviti, samo pažljivo s osovine skineš onu šajbicu, ili kako se to već zove. Taj dio voli odletit kao iz praćke i izgubit se u sobi, ali u principu nije neophodan.
Nisam ih još probao rastaviti, ali prvo ću nastojati riješiti problem sa tim alkoholom pa onda ako to ne uspije ići sa rastavljanjem iako mi po slikama djeluje da nisu napravljeni za rastavljanje. Sad sam testirao u programu Sapphire Trixx sa ventilator sliderem gore-dolje i problem je najizraženiji oko 900 -1100 okretaja. Igram i ja sa slušalicama (imam otvoreni tip) ali ovo se čuje i kroz njih, najčešći slučaj kad je neki loading screen pa se zvuk utiša ili npr. sad baš igram Outlast 2 obično po noći - tišina od igre, tišina od mog ambijenta pa čujem svaki taj woosh. Uglavnom hvala na savjetima, pozabavim se ovim kroz naredne dane
Old.machine je offline   Reply With Quote