Tema: Elden Ring
View Single Post
Staro 02.03.2024., 08:57   #214
bambi56x
Premium
Moj komp
 
bambi56x's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 316
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
ER sam nakon prvog prelaska tamo 2022 kad je izašla igra krenuo NG+. Odmah skefao tree senitela, zaletio se do Margita pa do godricka i otopili su se ko putar . Onda sam izgubio nekako interes.

Više mi se sviđa ER ispočetka ng, dovoljno sam zaboravio da mogu igrat polu blind. Na što naletim - naletim, ne moram imati svaki najbolji item jer se i onako overbuildam kroz istraživanje. Questove neke povežem, neki mi skroz promaknu . Wiki izbjegavam, dovoljne su mi poruke drugih igrača, kao 2022 kad se još nije sve znalo.

DS1 mi ima neki poseban šarm. Uvijek će mi ostati poseban jer sam ga prvog igrao.

Slažem se za NG+ (iako kažem, isto je i u prvom prelazu ako sve istražuješ, prebrzo prejak lik bude), nije kao Dark Soulsi gdje neke iteme dobiješ samo na drugom prelazu. Kad sam išao za sve achievemente (za krajeve i nisam siguran jel mi još šta falilo) sam zato nove likove pravio, meni je isto tak puno bolje, plus preskakao sam što mi se nije sviđalo. Wiki koristiš samo ako baš nešto specifično hoćeš, i to nakon što pređeš igru bar jednom, normalno. A poruke drugih igrača su nekad smiješne, a nekad znaju spoilat "puzle"...tak da sam ja igrao offline.


DS1 završio jučer, cijela igra gotova, a trebalo je samo jedanput nadopunit Dualshock 4.
Citiraj:
Autor ansha Pregled postova
Laksi? Midir je jedini boss u DS serijalu kojeg nisam imao zivaca pobijediti.... Al dobro, on je tajni boss u ekspanziji...
Kak moraš DS3 igrat i na NG+1 i 2 (za iteme/achievemente), ubio sam ga na NG+, a na trećem prelazu nisam, jer je popriličan skok HP-a dobio (i na NG+ doduše...) i nisam imao volje trčat za njim 15 minuta. Vrlo sličan koncept kao Sinh u DS2.
bambi56x je offline   Reply With Quote