View Single Post
Staro 31.05.2021., 22:34   #33
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
gledam stvari dugoročno. jer jednom kad kupim to onda i mislim dugoročno koristiti, 5+ godina.
da zanima me potrošnja u određenim fazama i u istom trenutku temperatura. kao što je u jednom od navedenih videa i prezentirano.
jer opčenito smatram da 10700k troši više kad je na full load, ali u svakodnevnim prilikama kao i igrama i programima me zanima. jer koliko vidim u ovim video uradcima da je potrošnja i zagrijavanje manje kod 10700k u odnosu na 5800x. zato me zanima dali ima još kakvi tablica, videa ili štogod di se vide te usporedbe.
intel k zato jer je kao stock već jak, a imati kao opciju ako mi zatreba da ga razvrtim. sa naravno jakom mbo.
igpu sam već naveo prije da mi treba, odnosno da ju želim imati kao rezervu. zato i ne želim f verziju.
i kako sam naveo, ne kupujem sada, već istražujem mogučnosti. a na jesen će se znati smjer šta i kako.

ta sva mjerenja na anandtech i svuda di nailazim su uglavnom full load, klokani podaci. mene zanima normalono day users okruženje kao i mjerenja u igrama, prvenstveno stock.
  Reply With Quote