View Single Post
Staro 23.04.2021., 11:39   #62
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,363
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
OK, imamo sličan plan, samo sto smo mi planirai krenut u 5 zadnje (iz zapdanmog dijela Zagreba)


Jel u to vrijeme (ujutro) cesta do tunela bude full otvorena?


I kojom rutom je najbolje ici do gore? Ostalo mi je nesto sitno u glavi od prije 10 god kad sam sa Adaksinjom isao gore biciklima, ali ne puno


Pa ako imas neki ideju s kojom bi mi mogao pomoć (ruta) to bi bilo odlično. Nazalost svi s kojima idem ne zanju nista o Sljemenu, tako da sam ja jedini koji nesto zna (od prije 10 godina)
A kak si mislio do tunela skroz autom?
Ceste će zatvorit 3 sata prije trke (znači ono odvojanje od gračana prema parkingu i pilani).

Kažem ti, najbolje ti je auto ostavit kod Meridijana/Žičare i krenut gore. Mislim, tunel je 5 minuta pješke od tud, al ti ni ne moraš ić na tunel.

Preporučio bi vam da krenete Leustekovom stazom. Staza se diže odmah od žičare i šetnjom od nekih 40 min ćete preć preko ceste (staze) i nakon tog ima na izbor nekoliko zavoja za gledat. Ja ću osobno ić tom rutom.
Nažalost neku livadu pored zavoja, veste nećete nać. Vi ostanete na zavoju nekom gledat, a žene nastave prema gore do neke livade ili do Runolista koji je najbliži PD dom.
Ovdje imaš označenu stazu: http://www.medvednica.info/2010/10/p...-staza-14.html
Također, neki dan je grad Zagreb izbacio fakat okej aplikacuju za čudo za Sljeme i tamo ima svih staza, Moje Sljeme je app.
Juice je offline   Reply With Quote