View Single Post
Staro 31.12.2021., 12:56   #768
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Citiraj:
Autor tomycrosound Pregled postova
Imam iritantan problem s grafičkom (ili nečim drugim) - kada se pali PC, uđe u windows, prikaže desktop, a zatim crn ekran na jednu sekundu i vrati nazad na desktop. Oduvijek je tako. Sad vec zivcira.
U međuvremenu promijenio output (bio je hdmi, sada je video port), promijenio i monitor, nema promjene.
Ima netko neku ideju da to riješim? 1050Ti, updateana jučer.
Ideje?

Hmm, slicno ko i kod mene. Aj vidi u event vieweru...

edit: potencijalno rješenje problema (barem u mom slučaju): u event vieweru sam pronašao 2 critical poruke, jedna vezana nešto za malwarebytes i navodno može stvarati čudne probleme, pa sam ga opet instalirao i sad je više nema. Druga je vezana za AMDRyzenMasterDriverV17 i to je često uzrok problema kakav sam imao ja. Ostavio skoro 24h otvorene aplikacije koje imam inače na poslu s prištekanim vanjskim samsungom i nema greške. Ako se u uredu pojavi opet greška na Iiyami, onda nemam blage do čega bi moglo biti. Ne vjerujem da je do rezolucije i rr (3440x1440 165Hz) ako je preko pola godine radilo ko po špagi :confused:

držim fige da bude sada sve ok

edit2: banana! Evo me opet u uredu, spojen na IIyamu i opet crash drivera. Malo kopajući po event vieweru otkrio sam nešto dosta neobično, Naime, svaki put kada driver padne, sekundu prije zabilježi poruku sadržaja: "Touch/Touchpad Hardware Quality Assurance verification succeeded."






Zadnje izmijenjeno od: Problem. 03.01.2022. u 16:45.
Problem je offline   Reply With Quote