View Single Post
Staro 07.02.2014., 15:23   #106
MarKill
N/A
Moj komp
 
MarKill's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Međimurje
Postovi: 434
Citiraj:
Autor Neomalik Pregled postova
Razmisljam preci na hashco.ws/ ili na www.middlecoin.com/ pa me interesira koji je bolji od ova dva i kod www.middlecoin.com/ za postavke pise : cgminer --scrypt -o stratum+tcp://middlecoin.com:3333 -u -p x

Sta staviti za password ako sam za user stavio bitcoin address koju imam na Bitstampu ?

Da li ko ima iskustva sa www.therocktrading.com/ ili sa coinbase.com/ sta je bolje ?

Moze neko objasniti sta je i kako funkcionira ripple.com/

Poz.
Krave su lose ako ti je ukljucena automatska konverzija u BTC, statistika im je jako spora, treba par dana proci da vidis opce kolko si zaradio, a cini mi se da i nije neka zarada. Majnanje bez konverzije je mozda ok, al nisam dugo tu opciju koristil.

Na middlecoinu je zarada ok, moze se i vise zaraditi ako sam switchas poolove, al s druge strane nemas nikakvog posla, svaki dan ti isplate bitcoine u novcanik.

Za password mozes ostaviti 'x', neki poolovi ga ignoriraju.

O rocktradingu imas na prethodnoj stranici.

Citiraj:
Autor Neomalik Pregled postova
Da li je middlecoin OK jer citam po nekim forumima da kradu pa neznam da li preci na njega.

Poz.
Svaki pool te moze zakinuti, pogotovo poolovi blackbox tipa kao middlepool, kod kojih ne vidis kaj se zapravo desava, jedino po tezini mozes nekad skuziti koji coin se kopa.

Citiraj:
Autor viper Pregled postova
Bitcoin pada(bio 800 sad je 690$) sad je prilika za ugrabit nesto pa cekat dok ce ic gore... ako nece jos vise past.
Jedna stvar mi nikako nije jasna, stalno stizu vijesti tipa : iz SAD-a bitcoinom se moze kupovati droga,pa ova firma prihvatila BTC pa ovo pa ono... sve vise je prihvaceniji a cijena ne da ide gore nego stoji ili pada. Sasvim nelogično.
Bitcoin je imao prebrutalan rast od sredine 10. pa do kraja 11. mjeseca, vrijednost mu je narasla 8 puta, tak da je za ocekivati da bude palo, al s vremenom ce mozda premasiti i 10000$.

Ovaj danasnji pad je nastal zbog Mt.Goxa, imaju probleme s povlacenjem BTC-a s racuna.
__________________
MarKill je offline   Reply With Quote