Tema: Žderonje
View Single Post
Staro 02.07.2003., 11:41   #48
mitzek
Prigorec po defaultu
Moj komp
 
mitzek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Pušća Gornja
Postovi: 1,335
Talking

Citiraj:
Originally posted by K82
mislim sto je je.. znam da debelo kasnim s ovim (tek sad citam ove zanimljive razgovore o jelima) ali kulen je slavonski i tocka.
mislim znam jel sam iz slavonije....kakvo zagorje...
vezano za zanimljive razgovore o jelima,kaj ne mislite da smo jelc i moja malenkost zasluzili da se pod ostalo otvori podtema "kruske i jabuke" by -JELC UND MITZEK- u kojoj bi skroz na skroz mogli razgolititi navike u rvata-tj kaj se -mezi- dok se sljaka na kompu,surfa,skida.przi itd....,ha???

a kak vidim za mjesto moderatora bi se mogel i jaki natjecaj pokrenuti,jer sudeci po kilazi pretedanata bila bi to teeeska i rovovska borba!!!!! poceli bi sa brzim zderanjem cesnjofki,safalada,kranjskih i inih klobasa,zatim ko vise more sira vrhnjaispeka zgurati vu sebe,a nebi bilo i lose da se s rostilja skidaju jos vruci krmeki i vratinica a za silu moreju i rebrica....piceke nebume brojali,morti purece batke i nojeve odreske u saftu od sampinjona(je,je po novom je noj origigi domaca zivina,tu iz prigorja!!!)..ehhh,ja bi zatim pocel sa sarmicama,onak u serijama po 5 kom pa da vidimo....ak to nebi bilo dovoljno da se iskristaliziraju favoriti,pocel bi im sluzit medarsko-kolacarske proizvode ala gibanica/zeljanica/prga ili zlivenka/pa prema strukljima,i to zapecenima sa vrhnjem ijajcekima... a ak i to nebi bilo dost,pozval bi nase drage samoborce i njihove kremsnjitice,sampitice i sl dijetne proizvode!!!

ajde recite,zar nebi odaziv kandidata bil pravi???s tim da nakon polufinala se moze i ubacit favorit jelo kao jocker prije finala!!

a ak najdemo sponzora za to....(he-he!!)
neznam,nikak da zavrsimo ovu temu koja nema veze sa pc--ima
al nam je svima(vise manje pri srcu,a jos vise pri zelucu!!! )

evo sfima par pifa,i saljite kakfe recepte da jelc i ja ne riknemo od jednolicne(sfinjske!!) kuhinje!
__________________
slikce:http://my.opera.com/Mitzek/blog/

sig na dijeti..,bolje on nege JA......
mitzek je offline   Reply With Quote