View Single Post
Staro 21.09.2021., 20:11   #1
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,112
fizički mp3 player u 2021/2022

koristi li netko još prave mp3 playere, fizičke uređaje, a ne mobitel?

postoji li na našem tržištu još tih stvarčica za kupiti? a da ne ulaze u neke audiofilske spike i izdrkavanja sa flac i sličnim uber formatima?



nedavno sam u ladici iskopao svoj stari mp3 MSI iz, mislim, 2004, sa 128mb i jbt radi. zadnji put je bio u funkciji 2007 kad sam prešao na nokiu n73 sa 2gb sd karticom i daljinskim za mp3 player koji je imao klasičan 3.5mm audio izlaz. nažalost to više ne radi jer je baterija mrtva a daljinac ima razbijen kabel koji ide u mobitel. a i neznam dal je uopće mini-sd još unutra niti kako da danas nešto snimim na minisd karticu koju nemam kamo uštekat.



obzirom da u zadnje vrijeme opet slušam muziku na slušalice (osobito navečer i pred spavanje) mislio sam si opet uzeti nešto aktualnije sa integriranom baterijom ali da to i dalje bude mp3 player bez ekrana u boji i taća. klasičan starinski mp3 sa monokromatskim ekranom i backlightom i osnovnim komandama za šetanje po folderima ali integriranom punjivom baterijom. postoji li tako nešto? ono, da ima micro-usb ili usb-c konektor i da može svirat dok se puni.



svijet medija ima nekakav sony mp3 player ali 500kn nisam u životu dao za mp3 player pa neću ni danas.


koristio bih nokiu n85 ali ne mogu nać bateriju. za tu nokiju imam i remote sa svim komandama, a i sam telefon ima fizičke komande na sebi za mp3.
jp_rv je offline   Reply With Quote