View Single Post
Staro 19.05.2021., 16:43   #3101
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Uvijek sam volio slikat i mobitelom uvijek ručno pokušavam dovesti slike čim je bolje moguće, ali jednostavno ne može mobitel to što pravi fotić može. I baš me to pogodilo u glavu kad je frend kupio Nikon D3400 prije par mjeseci i stvarno je kvaliteta slika koju smo postigli sa 18-140mm i 50mm 1.8 po noći uz malo flasheva sa mobitela fantastična. I to me sad stvarno nagnalo da se bacim na kupnju pravog fotića umjesto da kontinuirano doživljavam razočaranje što mobitelom ne mogu postići što bi htio

Novi sam u svijetu pravih fotića pa prvo što sam se sjetio pogledati je bilo u Canosi jer prolazim onuda i za oko su mi zapeli Nikon D3500 kit i Canon 250D kit. Canon je 4700kn, a Nikon je tamo 3400kn. Kod Canona mi je svakako za oko zapeo tiltable display jer nam se to pokazao kao veliki nedostatak kad smo radili neke shotove kad smo svi ili iza kamere ili u čudnoj nekoj poziciji pa se ne vidi što je na displayu, a ima ipak i 4K snimanje, al to nije toliko bitno. No, opet za tu razliku kod Nikona između mogu praktički ugurat još 50mm 1.8 neki objektiv, karticu i torbu.

Što više gledam što bi, to više ne znam tako da je svaki savjet dobrodošao
Exomaniac je offline   Reply With Quote