View Single Post
Staro 07.02.2021., 09:35   #392
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,539
Citiraj:
Autor HD3850 Pregled postova
Haha, nasmijao sam se dok sam citao tvoj post.. Pa gle, ova dva diska sto imam su kupljena manje od godinu dana.. ali su mi iz HG-SPOT servisa napisali da se ne moram brinuti previse, jedino ako bas zelim,d a odnesem disk kod njih gdje sam ga kupio, pa ce ga slati na servis i vidjeti sto je.. Diskovi su u svom kucistu, i na stolu kao kod svakog normalnog usera .. Dakle, ne pecem ih niti drzim u pecnici, jednostavno, ocito su lose napravili protok zraka u njima, pa me to malo i zabrinjava, ali sta je tu je.. Ovaj treci sam i mislio da nije toliki problem, nego do konekcije, kako i pise, tako da cu vidjeti sto mogu napraviti snjim, a cetvrti disk, radi dok radi.. najbitnije imam spremljeno, pa cemo vidjeti.. jos moram provjeriti sto da maknem s njega, i to je to .. Hvala ti na odgovoru

Drago mi je da ti je smjesno ali nece ti biti smjesno ako ih odneses na servis jer si sa 60C (ovisno o tipu diska 60-70C im je max temperatura na kojoj su specificirani da rade) vjerovatno udario u operativni limit diska i ne bi se zacudio da ti to voida garanciju. A ovi u hgspotu su ocito dovoljno nesposobni da to shvate ali seagate nije


Sad sam provjerio svog ironwolfa, i prilicno sam siguran da sam pogodio kako racuna to, jer meni je max temp 45 ikada bio, a worst na airflowu je 55, sto tocno pase za 100-45=55. A i pase za current temp/flow

Zadnje izmijenjeno od: the_ghost. 07.02.2021. u 09:52. Razlog: edit: dodatak temp
the_ghost je offline   Reply With Quote