View Single Post
Staro 01.08.2009., 02:34   #1745
GrizzLy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Virovitica(Home)/Zagreb(Fax)
Postovi: 51
Sretna Nova Godina Prije par sati im je bio zadnji rok za dizanje brzine... Koliko to ljudi radi na tom dizanju brzine, nekak mi se bas ne cini da je to neki dugi postupak, ono minuta u vrh glave...A i zbilja mogli su napraviti neku skriptu da im to napravi, bog zna kakvu bazu imaju... Ja sam zvao 30, rekli su sutra ce biti sigurno, to sutra je proslo jucer

Što se mene tiče, meni je kod njih super samo cijena, i to sto se veza moze exploitat, ali sam se svako malo morao natezat sa szk da mi dignu datarate jer mi je veza pucala, pa nema neta par dana, i tako to..
Na modem sam cekao dva mjeseca (i kusur jos), dobio sam ga tek dok sam rekao da cu raskinit ugovor jer da sam presao na njih prvenstveno zbog neta, pitao sam ih nekoliko puta da mi psoalju modem postom, rekli su da nisu ovlasteni za to i sl... No ajd, bar mi nisu naplacivali net prije nego sam dobio modem ..
Uglavnom ta je zbrka bila prije godina dana, jedno mjesec dana prije nego sto sam dobio modem dok sam zvao, rekao sam da zelim bezicni(mislio sam da cu tako mozda prije dobit net), nekoliko puta sam pitao sta je sa tim bezicnim, i el imaju nalog za to, potvrdili su mi svaki put, nakon godinu dana, nema traga ni glasa tom bezicnom...
GrizzLy je offline   Reply With Quote