View Single Post
Staro 17.03.2021., 17:50   #2285
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
A sad si ga bas usro sa apple watchom Kao on nesto vrijedi a to je tek preskupo ekolosko smece al' zato lijepo zigelda (relativno) i sjaji se (kad nije ekran ugasen ili baterija prazna). Vidim kolega ga vise drzi na punjacu nego na ruci

Anyway, ja nosam neki oblik sport watcha vec godinama. Trackam svaki dan a gledam resultat trackanja nikad Al' ajd, zgodno je bacit pogled na HRM kad se uspentravam uzbrdo (iako mi to zadnje padne na pamet), vidjet rutu, elevaciju, kad nisam dobro spavao da i sat to pokaze , draza mi je vibracija sata kao alarm...a pokazuje i vrijeme, cak i datum!!!

dobro, necemo sad o detaljima kao baterija na satovima

ali apple watch ima zaista cool featurea, pozivi rade besporijekorno, daleko najispoliraniji proizvod nego neki android wear, a da ne spominjem sve poluproizvode kineske.

cijena je takva kakva je, no za razliku od drugih apple proizvoda, za nju cak ni nemam prigovora previse.


i ja nosim mi band5, cisto da imam sat na ruci, i eto popratim isto koliko sam lose spavao pa da mogu zeni kukakti da me pusti na miru jer sam spavao samo 5 sati i 28 minuta i da sam bio budan xy puta i da mi je deep sleep bio kratak na sto mi ona kaze ne seri, hrkao si cijelu noc, reko ja nisam, to si ti hrkala zato sam bio budan xy puta
King of 4 je offline   Reply With Quote