View Single Post
Staro 07.07.2022., 13:11   #731
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Long shot, ali ajmo probati...

Što napraviti u ovom slučaju? Kupio novogradnju, uselio prije godinu dana i sve super do prije par mjeseci. Prije par mjeseci iznad neme doselila mlada familija, roditelji cca 35 godina, i malo dijete cca 3-4 godine.

Od kada su oni gore mi imamo problema s snom, problema s gledanjem filmova. Oni hodaju bosi, bez papuča, skaču po petama, vježbaju navečer oko 23h, imaju društvo do 10 unutro tu itamo na balkonu itd.

Pričao sam s čovjekom, i lijepo ga zamolio da li može nešto po tom pitanju poduzeti (ovo pijančevanje i pjevanje kroz noć mi toliko ne smeta, je se desilo dva puta u par mjeseci), ali svakodnevno skakanje i hodanje po petama, ne mogu više.

Čujem jebeno svaki korak koji oni gore rade, najaktviniji su iza 23h. Njihova dnevna je iznad moje spavaće.

Pitao susjed do mene, on isto već puca po šavovima (ovi iznad imaju penthouse koji je rastegnut kroz naša 2 stana, moj i susjedov).

Pitao, zamolio, ništa se nije promjenilo, poruka pročitana i ne odgovorena na Viberu (tako inače komuniciramo).

Što mogu?

Za ovo pjevanje, znam, policija. Ali za hodanje po petama i skakanje u vlastitom stanu, mogu išta?
Mommistake je offline   Reply With Quote