View Single Post
Staro 27.06.2021., 18:02   #784
DragonSlayer
Premium
Moj komp
 
DragonSlayer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 675
Dakle, bacio sam stress na cpuid jedno 15-20 min sad, i bez opterećenja grafe ide do nekih 80°C. Sa grafom to bude još više, ali primjetio sam jednu stvar. U HWMonitoru, odma na bootu sam dobivao spikove do nekih 61°C što znam da nije idle ali nije baš ni neki load. Najniža temp do sada mi je 38.

Evo sad dok pišem ovo, task manager kaže da sam na 3% load, a temperatura je oko tih gore navedenih 61°C. Reaplicirana termalna (MX4 fwiw).

Svi ventovi uključeni ali mislim da zato što je kućište silent verzija da se zato grije - ne radi intake puno ako nema odakle zraka za vuć.

Voltaže mi daju peakove na 1.46 cca ali to je single core boost koji ne znači puno. Realno, ima li načina da se to regulira bolje? HWinfo kaže da je average 1.253.

Što se tiće kejblovanja, nemam puno prostora za management jer, well, doslovno nema puno prostora.

Da mi držiš pištolj o glavu (a nebi vas krivio), ne mogu nać brzinu ventilatora. Ventovi za cpu hladnjak su uštekani odma iznad PCIe lanea (4 pin).

TLDR - nešto niže temperature, ali cijelo vrijeme idu u krug (spuste se do cca 44 i onda skok na 60), mounting ovog hladnjaka je za upucat se, budem još testirao.
__________________
Đedo, ja karte ak izgubim, pa tiš mene zapalit

Drugi rig:

-3600
-A2000 256GB | Blue 1TB
-6700 XT
-16GB Patriot viper steel
-B450m HDV
-Modecom Oberon Pro oku ugodan šrot
-RM650 methinks
DragonSlayer je offline   Reply With Quote