View Single Post
Staro 26.12.2008., 22:58   #24
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,707
Evo ovako, ko vlasnik Wii evo iskustva.
Za dobru zabavu čovjek mora potrošit cca 4500-5000kn da kupi Wii.

Mana je jedino što Wii Shop i Wii Connect (čitaj internet usluge) ne rade na postavkama od "Croatia". Nego najbolje što sam ja našao jest Australija (jer ako staviš UK onda kg = lbs, i ostale pizdarije). Ako staviš FR, AT, GE, IT onda neke usluge nisu na ENG, što je banana.

Najveća mana jest po meni što sve usluge rade po "lokacijama" umijesto da su napravili još jednu "univerzalnu" ono "ENG" i sve bi bilo super.

Wii Fit je do yaya, no, dosadi nakon cca 2-3 tjedna, ali dobar je za mršavljenje, šta je je, samo treba biti uporan...

Ostale igre su isto vrlo zanimljive, jer ipak ne sjediš nego se krećeš.

Sve u svemu, pišurija do jaja, jer nije da sjediš i drkaš po đojstiku, nego se zbilja nasmiješ, zabaviš, oznojiš, upišaš od smijeha, čak i rasplačeš...

Igrivost je do yaya, iako grafika nije bajna.

Ono što je jagoda na kraju, jest da na Wii-ju možeš igrati osim Wii i Game Cube igara, sve ostale Nintendo igre, kao i SEGA-ine...

Sve u svemu, ja sam prezadovoljan, osim što usluge rade preko lokacije (što znači da smo mi u HRV zakinuti za neke usluge, pa moramo kao da smo iz neke druge zemlje...)

Jedino, cijena od 5000kn za Wii, Chip, Extra kontrolere, Wii Fit, punjač, i razne dodatke je podosta...
Jedino još da skužim kako igrati N64 igre bez da ih kupujem preko Wii Shopa.

PS: ako nekog zanima kako 5000kn, evo kako:
Wii - 2100kn
Chip - 600kn
Wireless Nunchuck (2x) - 270kn (540kn)
Wii Classic Remote - 190kn
Wii Remote Controler - 390kn
Cube Contorler - 90kn
Wii Fit - 700kn
Wii Fit silikonska navlaka - 80kn
Wii Mem kartica 256 (za GC) - 160kn
Wii SD 2GB kartica - 60kn
Wii dvostruki punjač s baterijama - 150kn
Wii 26u1 Sports Pack - 150kn
Wii HDMI, SCART, SVIDEO kabel (ovisi koji vam treba) 100-300kn
= cca 5000,00 kn
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote