View Single Post
Staro 09.12.2021., 22:34   #15
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
ja ljude koji imaju mail operatera smatram ozbiljnijima od "jebiwetara" sa gmail,yahoo i inim one-hit-wonder
Dok sam zavrsio upis, osvanuo je tvoj malocas, pa nisam vidio.

Ali sve si rekao, kao da si me potpisao.

Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
i ja za komunikaciju sa mnogima koristim tu t-com adresu koja ima moje ime i prezime i koji će primatelj svatit ozbiljnije od spomenute gore.
Upravo tako, identicno koristenje za sluzbena slanja, kad imenom i prezimenom saljem., te jasno, ASCII i ine relaksacije ne prolaze, obavezni dijakritici.

Ovo zadnje sto komentiras, primjera radi, T-com mi je jedini isporucivao Spoofing email poruke, zapravo kad bolje razmislim, nisam ikad igdje drugdje "sebe" dobio kao posiljatelja. Ali kao sto rekoh, spam je bio bas trecerazredan, bugi-vugi kamatarenje.

Citiraj:
Autor nickross Pregled postova
Za firme je meni gmail=hotmail=yahoo=t-com provider. U hrvatskoj svaka pravna/fizička osoba ima pravo na besplatnu domenu, a hostanje osnovnog maila košta valjda 100kn mjesečno.
Ako ce kontakt/osoba/firma koja s tobom komunicira, nakon sto si je na "sluzbenu" kontaktirao, nastaviti s gmail, ili koje god zeli, to je njena stvar.

Postujem i nastavljam komunikaciju.

Ali pisati na vizitku Gmail, po meni je neozbiljno. To se posebno moze vidjeti kod odvjetnika, koji nisu vicni webu, pa ih kolege, valjda kao prvu stvar upozore, da micu gmail s vizitki. Jasno, oni koji imaju neko ime i reputaciju.
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 09.12.2021. u 23:59.
Visage je offline   Reply With Quote